O hotelu Hotel Esplanade

Rezervace ubytování v Praha

Online rezervace

 
Rezervujte si pobyt Záruka nejlepší ceny
O hotelu

Nechte se unést atmosférou 20. let 20 století, kdy byl hotel slavnostně otevřen v roce 1927. Esplanade Hotel Praha, jež se nachází v samém srdci historického centra Prahy, je připraven pečovat o své vzácné hosty. Praha, jedno z nejkrásnějších evropských měst, která v sobě odráží krásu své historické minulosti a současně moderní doby.

Esplanade Hotel Praha, se nachází naproti Státní opeře v Praze, která se stala místem setkávání kulturního a obchodního života téměř přes 80 let. Jeden z nejproslulejších pražských prvorepublikových hotelů má unikátní historickou atmosféru vyváženou moderním komfortem, který je umocněn citlivou renovací všech 74 pokojů, která proběhla v nedávné době. Hotel Esplanade Praha otevřen v roce 1927, je legendárním místem zachycující esenci mezi dávnými časy a přítomností.

Díky skvělé poloze Hotelu Esplanade Praha si můžete snadno vychutnat romantické procházky po historických částech Prahy, stejně jako strávit den nákupy na hlavních obchodních třídách, nebo se jen ztratit v dlážděných uličkách Zlaté Prahy. Vše je na dosah. Je to ideální místo odkud objevovat nejproslulejší kulturní památky města Prahy. Mezi spokojené hosty Hotelu Esplanade Praha patří známé domácí i zahraniční osobnosti kulturního a sportovního života.